Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Средба со граѓани

 

Средба со граѓани од н. Железара на која се разговараше за проектите кои ќе бидат реализирани во наредниот период, како и за уредување на паркинг простор за неколку згради. Се направи посета и на црквата „Сретение Господово" каде се направи увид во градежните работи на црквата, која ја гради МПЦ.


22.11.2016

 

 

 

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree