Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Средба со жителите од МЗ Инџиково и Питу Гули

 

Градоначалникот Тони Трајковски оствари средба со граѓаните од МЗ Инџиково и МЗ Питу Гули каде разговараа за приоритетните проекти. За време на посетата тој направи и увид во градежните работи кои се одвивааат на улица 10.


23.11.2016

 

 

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree