Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Средби со жителите од Гази Баба

 

Во пресрет на изготвувањето на Програмите за работа на Секторите и Одделенијата во општината и на Буџетот на општина Гази Баба за 2017 година, градоначалникот Тони Трајковски и вработени во општинската администрација одржуваат редовните средби со жителите од урбаните и месните заедници.

На средбите се разговараше за приоритетните проекти во населените места.

Средби со граѓани се одржаа во Триангла, Маџари 1, Керамидница, Раштак, Булачани, Смилковци, Црешево, Брњарци, Виниче и Стајковци, а истите ќе продолжат и во останатите урбани и месни заедници.


12.11.2016

 

 

 

 

AIR JORDAN

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree