Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Театарска претстава „Во светот на животните“

 

Децата кои престојуваат во детската градинка „25 Мај “ имаа можност да ја проследат театарската претстава „Во светот на животните“.

Со големо внимание и интерес ја проследија претставата, која имаше хуманитарен карактер.


19.10.2016

 

 

 

 

/Nike_7_1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree