Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Утре без струја Смилковци и Црешево

 

Корисниците од селата Црешево и Смиљковци во општина Гази Баба утре, од 8 до 14:30 часот, ќе бидат без електрична енергија.

Како што информира РЦУК – Скопје, прекините се поради технички зафати во електромрежата.


16.09.2016

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree