Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Во чест на Св.Кузман и Дамјан

 

Во црквата „Св.Кузман и Дамјан“ во н.Триангла се одржа свечена литургија по повод одбележување на денешниот празник, славењето на двајцата светители.

На настанот присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски, градоначалникот на град Скопје Коце Трајановски, министерот за здравство Никола Тодоров, како и гости и жители од Гази Баба.


14.11.2016

 

 

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree