Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

×

Грешка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2014/201403/20140329/gallery_vodovod is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Посета на санитарната лабораторија на ЈП Водовод и канализација

[sigplus] Critical error: Image gallery folder foto/2014/201403/20140329/gallery_vodovod is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Посета на санитарната лабораторија на ЈП Водовод и канализација


 

Децата од големата група која е дел од Детската градинката „25 Мај“ ја посетија санитарната лабораторија на ЈП Водовод и канализација, притоа запознавајки се со процесот на испитување на водата.

 

Стручните лица од лабораторијата им објаснија на дечињата дека конзумираат исклучиво квалитетна вода која ги исполнува највисоките европски стандарди.

 


29.03.2014

{gallery}foto/2014/201403/20140329/gallery_vodovod{/gallery}

 

 

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree