Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Детски активности во градинката 25 Мај

Детски активности во градинката „25 Мај“


 

Дечињата кои престојуваат во градинката „25 Мај“ реализираа активности од проектот „Почитување на различностите и мултикултурaлизам“, при што ја проследија куклената претстава „Подарок за мама“.

 

Исто така беше одржана и работилница со родители на тема „Честитки за мама“.

 


10.03.2015

 

 

 

THE SNEAKER BULLETIN

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree