Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Одбележана годишнината од смртта на Игор Николовски

Одбележана годишнината од смртта на Игор Николовски


 

На плоштадот во населбата Хиподром, членови на семејството, делегација на општина Гази Баба и претставници од урбаната заедница Хиподром, ја одбележаа годишнината од загинувањето на бранителот Игор НИколовски.

 

Присутните му оддадоа почит и положија цвеќе пред спомен плочата, која го носи неговото име.

 


26.03.2015

 

 

 

Klær Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree