Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Помош за поплавените општини

Помош за поплавените општини


 

Општина Гази Баба организира  хуманитарна акција за собирање на вода и хигиенски средства за погодените подрачја од невремето во изминатите денови.

 

Се повикуваат сите жители и фирми од општината да дадат свој придонес, заедно да помогнеме на жителите од поплавените одрачја во источниот дел на Македонија.

 

Акцијата се состои од прибирање на донации на вода за пиење и средства за хигиена.

 

Производите ќе можат да се доставуваат во урбаните и месните заедници - Железара, Автокоманда, Маџари 1, Маџари 2, Триангла, Хиподром, Јурумлери и Стајковци, секој работен ден во периодот од 08:00 – 16:00 ч.

 

Акцијата ќе трае додека е потребна помош за поплавените подрачја.

 


05.02.2015

 

 

 

Película adidas vs Puma (2016) , Running Correr

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree