Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Со почит кон Методија Андонов Ченто

Со почит кон Методија Андонов Ченто


 

По повод 58 годишнината од смртта на првиот претседател на президиумот на АСНОМ и првиот претседател на Македонија - Методија Андонов Ченто, пред споменикот во паркот во н. Ченто, делегации од Oпштина Гази Баба, Советот на општината, предводена од претседателот на Советот Милан Андоновски, претставници од урбаните и месните заедници, здружение на пензионери, граѓани, општинскиот комитет на ВМРО ДПМНЕ Гази Баба , Унија на жени на ВМРО ДПМНЕ и Унија на млади сили на ВМРО ДПМНЕ, му оддадоа почит и положија свежо цвеќе.

 


24.07.2015

 

 

 

adidas Mutator

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree