Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ОПШТИНА ГАЗИ БАБА ЌЕ ЈА ОДРЖИ 55-та СЕДИЦА НА СОВЕТ

ПЕДЕСЕТ И ПЕТТА седница на Советот на Општина Гази Баба, ќе се одржи на 08.07.2021 година (четврток), со почеток во 12.00 часот во салата на Советот.

 

 

 

 

 

 

08.07.2021

 

Педесет и втората седница на Советот на Општина Гази Баба

ПЕДЕСЕТ И ВТОРАТА седница на Советот на Општина Гази Баба, ќе се одржи на 29.04.2021 година (четврток), со почеток во 13 часот.

 

 

 

 

 

 

28.04.2021

 

ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОСТАВУВАЊЕ НА ИНИЦИЈАТИВИ ЗА ИЗРАБОТКА И ДОНЕСУВАЊЕ НА УРБАНИСТИЧКИ ПЛАНОВИ

ЈАВЕН ПОВИК ЗА ДОСТАВУВАЊЕ НА ИНИЦИЈАТИВИ ЗА ИЗРАБОТКА И ДОНЕСУВАЊЕ НА УРБАНИСТИЧКИ ПЛАНОВИ

Ανδρικά Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - вторник и петок: 08:30-11:30
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree