Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

20 години Организација на жени Гази Баба

 

Организација на жени на Гази Баба го прослави својот 20 годишен јубилеј. На настанот присуствуваше градоначалникот Тони Трајковски кој ги поздрави присутните и го честита јубилејот, а воедно ја истакна добрата соработка во голем број на проекти помеѓу општина Гази Баба и ОГЖБ.

Претседателката на ОГЖБ Биљана Тачевска направи кратка презентација за активностите на организацијата во изминатите 20 години и подели благодарници на сите соработници , партнери и поддржувачи на проектите.

09.05.2017

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree