Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Асфалтирање на улица Јужноморавски бригади

 

 

Со средства од Владата на Република Македонија за санација и реконструкција на улиците оштетени од поплавата во август 2016 година, ЈП Македонијапат направи подготовка и ја асфалтира улицата Јужноморавски бригади во населба Ченто, во должина од 1000 метри.

18.08.2017

 

 

Women Air Jordan 1 Mid "Crimson Tint" 852542-801 Pink White Online, Price: $88.58 - Air Jordan Shoes, Aljadid

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree