Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Асфлтирање на улица 13

 

 

Во населеното место Сингелиќ се асфатира улица 13, во должина од 250 метри и со широчина  од 4 метри.

Подготовката на улицата ја направи фирмата Адра со средства од општина Гази Баба, а асфалтирањето го направи ЈП Македонијапат, со средства од Владата на Република Македонија, наменети за санација и реконструкција на улиците оштетени од поплавата која се случи во август 2016.

17.08.2017

 

 

Air Jordan 1 GS

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree