Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Детски креативни работилници

 

По повод Денот на жената 8 – ми март, дечињата од градинката „ 25 Мај “ одржаа креативна работилница , заедно со родителите, под наслов „Честитка за мама“.

Најмалите изработија честитки и на тој начин ја изразија својата креативност.

07.03.2017

 

 

nike headquarters Sneakers

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree