Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Гази Баба го прослави Денот на општината

 

Општина Гази Баба ја одбележа 41 - вата годишнина од своето постоење.Пред членовите на Советот, општинската администрација, стопанствениците  и големиот број на гости, се обрати градоначалникот Борис Георгиевски, кој направи кратка ретроспектива на развојот на општината во изминатите години.

Во своето обраќање, градоначалникот Георгиевски презентираше и дел од проектите, кои како  приоритет ќе му бидат  на почетокот на својот мандат, како градоначалник на општина Гази Баба.

Тој истакна дека ќе се залага општината да биде отворена и транспарентна кон сите нејзини жители .

03.11.2017

 

 

Saldos - Entrega gratuita

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree