Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Пешачка патека во Железара

 

Општина Гази Баба изгради нова пешачка патека од павер елементи во должина од 30 метри и 17 скалила кои се со широчина од 1 метар и должина од 1,5 метри. Патеката  води од населба Железара кон населба Чаир.

Работите ги изведуваше фирмата РМК Градба.

15.06.2017

 

 

Chaussures Homme J.M. Weston

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree