Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

ПОВИК ЗА ЈАВНА РАСПРАВА

 

Почитувани,

На 16.12.2017(сабота) од 13.00 часот во големата сала на Советот на општина Гази Баба, барака бр.8, ги покануваме сите граѓани на општина Гази Баба да учествуваат на јавна расправа за јавно и транспарентно креирање на Буџетот на општина Гази Баба за 2018 година.

На Јавната расправа ќе присуствуваат Градоначалникот и вработените во Општинската администрација.

Ве очекуваме со Ваши идеи и предлози.

14.12.2017 

Nike Air Max 270

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree