Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Реконструкција на дел од објектот Сонце

 

Во градинката „25 Мај" во објектот Сонце во н. Ченто беше направена реконструкција на две простории и беа изградени два комплетно нови тоалети, кои се адаптираа за сместување на околу 50тина деца.

Финансиската конструкција за овие градежни активности изнесуваше 463.740,00 денари, а работите ги изведуваше фирмата Ингрес од Скопје. 

04.05.2017

 

 

Air Jordan Retro 1 baby blue white ,Nike Air Jordan 1 baby blue white, Price: $61.00 - Air Jordan Shoes, Aljadid

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree