Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се конституира Советот на општина Гази Баба

 

Денес, 10.11.2017 год. се одржа конститутивната седница на Советот на општина Гази Баба. На седницата се верификуваа мандатите на членовите на Советот, избрани на локалните избори во октомври 2017 година.

За претседавач на Советот беше избран членот на Советот, Тони Бојковски од ВМРО – ДПМНЕ и Коалицијата за Подобра Македонија.

10.11.2017 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree