Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа 58 – мата седница на Советот на Гази Баба

 

На денешната седница на Советот на општина Гази Баба, членовите на Советот ги усвоија Извештаите за реализација на Програмите на секторите и одделенијата во општината за 2016 година.

На седницата беа усвоени и Годишниот извештај за извршување на Буџетот за 2016 година и Годишната сметка на Буџетот на општина Гази Баба за 2016 година.


14.03.2017

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree