Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Се одржа втората седница на Советот на Гази Баба

 

Советот на општина Гази Баба ја одржа втората седница, на која членовите на Советот донесоа Одлуки за избор на претседатели и членови на работните тела на Советот.

Градоначалникот Борис Георгиевски им честита на изборот на членовите на Советот во работните тела и  посака успешна и продуктивна работа на целиот совет.

22.11.2017 

 

Nike Air Max 200

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree