Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Увид во градежни активности

 

Градоначалникот Тони Трајковски беше во работна посета на н.м Стајковци каде изврши увид во градежни активности на улица и краци на улица 5, каде во соработка со ЈП Водовод и Канализација се работи на реконструкција и замена на старата водоводна мрежа во должина од 800м.

15.03.2017

 

 

Wholesale Cheap Nike, Jordans, Adidas, Air Max Shoes China Sale Online

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree