Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Увид во градежни работи

 

Градоначалникот Тони Трајковски беше во работна посета на н.м Брњарци каде изврши увид во градежни работи на реконструкција на спортско игралиште во основното училиште „Крсте Мисирков “.

Игралиштето е со димензии 20Х40м, кое по завршувањето ќе биде обележано, а исто така ќе се направи реконструкција на кошевите и оградата на игралиштето.

Работите ги изведува фирмата „Адра“.

05.04.2017

 

 

Air Jordan

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree