Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

АКТИВИРАМЕ ЕЛЕКТОРНСКА ПЛАТФОРМА УЧИ ОД ДОМА ЗА СИТЕ УЧЕНИЦИ ОД 1 ДО 9 ОДДЕЛЕНИЕ

АКТИВИРАМЕ ЕЛЕКТОРНСКА ПЛАТФОРМА УЧИ ОД ДОМА ЗА СИТЕ УЧЕНИЦИ ОД 1 ДО 9 ОДДЕЛЕНИЕ

Нашите основни училишта се подготвени за е-настава во овие денови додека е на сила прекинот во наставата.

Горд сум што креативниот менаџмент и наставен кадар кои го имаме во училиштето ,, Дане Крапчев" веќе подготви платформа, која ќе ја користст и другите училишта, за е-настава од 1 до 9то одделение.

Учениците преку оваа апликација имаат можност да се запознаат со наставните содржини планирани за перидот на прекин во наставата.

 

Линк до платформата:

УчиОдДома


 

 16.03.2020

Shop: Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree