Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Локален Еколошки Акционен План

                                                          

 

     

 

Во рамки на подготовка на ЛЕАП - Локален Еколошки Акционен План за Општина Гази Баба потребно е вклучување на граѓаните со цел да партиципираат во идентификување на предизвиците поврзани со животната средина. Граѓаните е потребно да го дадат својот придонес преку пополнување на Анкетниот прашалник како би помогнале во креирање на идните приоритети на општината во обезбедување на амбиент за одржливо живеење во зелено опкружување.

Прашалникот може да го пополните на следниот линк

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree