Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Акција за расчистување

Акција за расчистување


 

На булеварот „Киро Глигоров“ спроти „Бриколаж“, се организираше акција за средување на јавните површини.

 

Во акцијата учествуваа ЈП Паркови и Зеленило, ЈП Комунална Хигиена и ЈКП Гази Баба, при што се косеше трева и се расчистуваше отпадот од дивите депонии.

 


30.07.2015

 

 

 

Air Jordan 11 For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree