Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Размена на искуства по проектот „Младинска иницијатива за вработување“

Размена на искуства по проектот „Младинска иницијатива за вработување“


 

Вработени во општина Гази Баба, членови на Советот во општината, членови на Советот на млади Гази Баба и координаторот за изработка на Стратегијата за млади Гази Баба, учествуваат на конференција во општина Солун по проектот „Младинска иницијатива за вработување“ по програмата Европа за граѓаните. Размена на искуства помеѓу општина Гази Баба и општина Солун во соработка со Младиинфо.

 


25.09.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree