Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

„Агрокреатива со плодови од нива“

 

 Дечињата од градинката „Детска Радост“ го посетија Факултетот за земјоделски науки и храна каде што со свои изработки учествуваа на „Агрокреатива со плодови од нива“.

 

На манифестацијата беа изложени штандови за здрава храна, каде што со свој штанд се претставија децата, родителите и вработените од градинката.

 

Соработката со Факултетот за земјоделски науки и храна продолжува и во иднина.

 


23.11.2015

 

 

 

Běžecké tretry Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree