Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Вработените во Гази Баба во акција за помош на поплавените

Вработените во Гази Баба во акција за помош на поплавените


 

 

 

 Вработените во општина Гази Баба и подрачните одделенија на Министерствата, сместени во кругот на општината на 11.02.2015 год. (среда) ќе се вклучат во хуманитарната акција за помош на жителите кои се наоѓаат во поплавените подрачја на Македонија.

 

Во среда, во текот на целиот ден ќе се собираат финансиски средства, со кои потоа ќе се купат хигиенски пакети и ќе се достават до општините, погодени од невремето кое ја зафати Македонија изминатите денови.

 


10.02.2015

 

 

 

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree