Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Активности во градинката 25 Мај

Активности во градинката „25 Мај“


 

Во објектите на градинката „25 Мај“ најмалите реализираа дневни активности на тема воден сообраќај – правење на бродчиња,одржано беше предавање за енергија, а воедно спроведени се и активности од проектот „Градини во детските градинки“, при што дечињата го береа грашокот кој го имаа насадено во нивната зеленчукова градина.

 

Дечињата ги реализираа спроведените активности со голем интерес.

 


15.07.2015

 

 

 

nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree