Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Асфалтирање на улици во Камник

Асфалтирање на улици во Камник


 

Општина Гази Баба во соработка со градот Скопје, во населба Камник во Ченто, на улица Јужноморавски бригади 2, асфалтираше две споредни улици во должина од 120 m со просечна широчина на улиците од 3,30 m.

 

Работите ги изведуваше ЈП Улици и патишта.

 


29.09.2015

 

 

 

nike kobe 2 posts on facebook account number

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree