Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Цртање на асвалт

Цртање на асвалт


 

Децата од средна група кои престојуваат во објектот „Сончоглед “ во состав на Јавната Установа за деца „Детска Радост“, ја реализираа активноста цртање со креда на асфалт, со што ја искажуваа својата креативност преку цртежи.

 

Активноста се реализира под покровителство на Пионерскиот дом - „ Карпош “ од Скопје

 


03.06.2015

 

 

 

Air Max 270 React "BAUHAUS"

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree