Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Детски активности во градинката Детска Радост

Детски активности во градинката „Детска Радост“


 

Во објектите на детската градинка „Детска Радост“, дечињата реализираа дневни креативни работилници, на тема воден сообраќај, а воедно го одбележаа и денот на револуцијата во исхраната.

 

Најмалите со задоволство, радост, заинтересираност ги спроведоа активностите предвидени според планот и програмата за работа.

 


21.05.2015

 

 

 

adidas Mutator

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree