Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Детски креативни активности во градинката Детска Радост

Детски креативни активности во градинката „Детска Радост“


 

Најмалите кои престојуваат во објектите на предучилишната установа „Детска Радост“ спроведоа дел од активностите на проектите „Креда“ и „Градини во детските градинки“, кративни активности за пристигнување на пролетта на тема „Кокиче“.

 

Дечињата со големо трпение, среќа и радост ги реализираа планираните активности предвидени за овој период.

 


17.03.2015

 

 

 

Shop: Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree