Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Доделување на дипломи

Доделување на дипломи


 

На децата од големите групи кои престојуваат во објектите на детската градинка „Детска Радост“ им беа доделени дипломи за успешно завршено предучилишно образование и реализирани активности во областа на спортот - фудбал.

 

На дечињата од големите групи кои од септември тргнуваат на училиште им посакуваме среќа во натамношното школување, многу петки, успеси и достигнувања во натамошниот живот.

 


16.06.2015

 

 

 

Air Jordan 1 Mid Bred Gym Red/Black-White For Sale

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree