Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Градини во детските градинки

Градини во детските градинки


 

Децата кои престојуваат во објектите на предучилишната установа „Детска Радост“ реализираа дневни активности од проектот „Градини во детските градинки“, а воедно ја проследија и музичко-драмската, интерактивна претстава со пијано и флејта под наслов „Роденденот на Маца“.

 

Најмалите, со интерес и внимание ги проследија спроведените активности наменети за нивна возраст.

 


21.04.2015

 

 

 

Air Jordan 1

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree