Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Граѓаните на приемен ден во Гази Баба

Граѓаните на приемен ден во Гази Баба


 

Градоначалникот Тони Трајковски во својот кабинет прими околу петнаесетина граѓани од подрачјето на општина Гази Баба.

 

Најчесто поставувани проблеми на овие средби за кои граѓаните дискутираат со градоначалникот се околу вработувањата за себе или за своите најблиски, потоа проблеми произлезени во процесот на легализацијата на нивните објекти и проблеми кои ги имаат околу имотно-правните работи.

 


27.01.2015

 

 

 

nike boys tights size chart women dresses pants

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree