Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

In memoriam

In memoriam


 

По повод смртта на членот на Советот на општина Гази Баба, Димитар Стефановски, градоначалникот Тони Трајковски до семејството испрати телеграма со сочувство, во кое стои – „Со длабока жалост ја примив веста за смртта на г-дин Димитар Стефановски, кој беше член на Советот на општината. Примете го моето најискрено сочувство“.

 

Димитар Стефановски беше дел од советниците, кој учествуваше во носењето на важни одлуки на Советот за подобрување на условите за живеење во населените места во општината.

 


12.01.2015

Nike

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree