Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Работилница во Дневниот центар за стари лица на тема „Исхрана според крвните групи“

Работилница во Дневниот центар за стари лица на тема „Исхрана според крвните групи“


 

Корисниците од „Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови“ - Маџари, заедно со социјалниот работник, кој овој пат се најде во улога на предавач, организираа групна работилница на тема - Исхрана според крвните групи.

 

Социјалниот работник ја презентираше темата, а потоа се дебатираше и се разви плодна дискусија меѓу корисниците.

 


23.07.2015

 

 

 

Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree