Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

ЈДГУ Детска Радост прослави 60 години работа

ЈДГУ „Детска Радост“ прослави 60 години работа


 

Детската установа „Детска Радост“ со прекрасна приредба во Домот на АРМ, ја прослави 60 годишнината од своето работење.

 

Пред присутните гости се обрати директорката Љиљана Крстевска, а на настанот покрај родителите, децата, вработените во градинката и нејзини пријатели – помагатели, присуствуваше и градначалникот Тони Трајковски.

 


28.05.2015

 

 

 

nike sb stefan janoski earth red color code 71069

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree