Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

КК Феникс подари дресови на кошаркарските екипи

КК Феникс подари дресови на кошаркарските екипи


 

Кошаркарскиот клуб Феникс во соработка со општина Гази Баба на сите 12 кошаркарски екипи во училишната спортска лига Гази Баба, им подари по два пара дресови, а за наставниците по физичко воспитание им подари тренерки и маици.

 

Градоначалникот Тони Трајковски на средбата со претставникот од КК Феникс и наставниците, ја подели спортската опрема на наставниците.

 


28.04.2015

 

 

 

nike fashion

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree