Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Концерт на трио „Џентлмени“

Концерт на трио „Џентлмени“


 

Во Неолитското село Тумба Маџари, во рамките на Културно Лето Гази Баба 2015, се одржа концерт на триото „Џентлмени“, кое го сочинуваат Дарко Нешовски, Дејан Стоев и Кристијан Антовски.

 

Општина Гази Баба и овојпат на многубројната публика со овој концерт и понуди едно прекрасно несекојдневно доживување, преку спојот на духот на Неолитското село и прекрасните гласови на триото Џентлмени.

 


18.08.2015

 

 

 

Nike Air Force

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree