Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Концерт на забавна музика во Триангла

Концерт на забавна музика во Триангла


 

Во н. Триангла, во рамки на културно лето Гази Баба 2015, се одржа концерт на забавна музика.

 

Пред голем број на посетители, со свои песни настапија групата Силви Бенд, придружувани од членови на балетското студио Еурека.

 


04.09.2015

 

 

 

Película adidas vs Puma (2016) , Running Correr

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree