Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Летни активности

Летни активности


 

Во објектот „Калинка“ во состав на детската градинка „Детска Радост“ се организираа летни активности преку кои најмалите ја покажаа својата креативност. Децата цртаа прекрасни цртежи во склоп на играта „Цртање со креди“ и се реализираше активноста „Летни, летни авионче“.

 

Веселите активности се одвиваа во дворот на градинката.

 


24.07.2015

 

 

 

adidas superstar damen glitzer silber

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree