Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Меѓународен ден на стари лица

Меѓународен ден на стари лица


 

ООЦК - Гази Баба во соработка со социјалниот работник и корисниците од Дневниот центар за стари лица и центар за давање помош во домашни услови - Маџари во пресрет на Меѓународниот ден на стари лица 1 Октомври доделија пакети на стари лица од висок социјален ризик.Ова ке биде еден дел од активностите, за да се одбележи денот достојно и во рамките на работата со стари лица.

 


02.10.2015

 

 

 

Zapatillas de baloncesto Nik

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree