Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

На гости кај Претседателот на Република Македонија

На гости кај Претседателот на Република Македонија


 

Децата од средните групи од објектите „Темјанушка“ и „Сончоглед“ во состав на предучилишната установа „Детска Радост“ присуствуваа на чинот на кревање на Mакедонското знаме во резиденцијата на Претседателот на Република Македонија, Ѓорѓи Иванов.

 

Најмалите остварија средба со Претседателот на Република Македонија и со чувства на возбуда, среќа и задоволство се вратија кај своите другарчиња во градинките.

 


29.04.2015

 

 

 

adidas Yeezy 350

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree