Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Натпревари по прва помош

Натпревари по прва помош


 

На 09.05.2015 год. во 09:30 ч. во паркот Ченто во н. Ченто, општинската организација на црвениот крст, организира општински натпревар по прва помош.

 

На натпреварот ќе учествуваат ученици од основните и средните училишта од општина Гази Баба, а ќе го отвори градоначалникот Тони Трајковски.

 


09.05.2015

 

 

 

Nike Air Max

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree