Companies in MGB Business info centar | Invest in mgb  | Стратегии, Програми, Проекти

Источна индустриска зона
Универзитетски кампус
Кружен тек

Обуки за прва помош

Обуки за прва помош


 

Вработените од предучилишната установа „Детска Радост“ се вклучија во обуките од пилот проектот „Превентивно здраствени и безбедносни реформи и зајакнување на образовниот капацитет на вработените во детските градинки во Република Македонија“.

 

Партнери во проектот се НВО ЛинкАкрос и ЈЗУ Универзитетска клиника за детски болести - Скопје, предавач беше др. Милена Спирокоска.

 


23.04.2015

 

 

 

The world is yours – Neue Sneaker, Apparel und mehr für Kids

Политика на квалитет

Ревизорски извештај

Слободен пристап до информации

 

  Работно време: 08:00-16:00
  Приемно време - четврток: 12:00
  +389 2 322 66 55
  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  Архимедова 2

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. Cookie policy. I accept cookies from this site. Agree